Ankara (+90) 312 219 22 00
İstanbul (+90) 216 456 00 55
bilgi@atomikateknik.com

TEMSİLCİLİKLER

Malvern Instruments, sektörün lideri olarak, partikül karakterizasyonu ve reoloji uygulamalarında analitik çözümler sunmaktadır.Partikül ve dağılım sistemlerinin, nano malzemeler ve makromoleküllerin karmaşıklığını yansıtan, birbirleriyle ilişkili çözümler sunan bir dizi partikül analizi ve reolojik enstrümantasyonlar üretmektedir. Cihazlarında; partikül karakterizasyonu verileri vemalzeme özelliklerini ölçen sistemler sağlamak üzere, sağlam mekanik tasarımlar ile kapsamlı yazılımları birleştiren gelişmiş bir teknoloji kullanmaktadır. Malvern, patentli partikül analiz teknolojilerinde giderek büyüyen bir ürün portföyüne sahiptir ve firmanın derin aplikasyon bilgisi müşterilerinin rekabet avantajı elde etmelerini sağlamaktadır.

Ürünlere Git

Panalytical sektördeki yarım yüzyılı aşkın deneyimi ile, X-ışınıkırınımı (XRD) ve X-ışını floresans spektrometresi (XRF) için analitikenstrümantasyon ve yazılım konusunda dünyanın önde gelentedarikçilerindendir. Sunduğu malzeme karakterizasyonu ekipmanları; bilimsel araştırma ve geliştirme Ar-Ge çalışmalarında, endüstriyel proses kontrol uygulamalarında ve yarı iletken metrolojiölçümlerinde kullanılmaktadır. Ürün portföyü; çimento, metal veçelik, nano malzemeler, plastik, polimer ve petrokimyasallar, endüstriyel mineraller, cam, katalizörler, yarı iletkenler, ince filmlerve farmasötik malzemeler gibi ürünlerin analizinde ve materyalkarakterizasyonunda yaygın olarak kullanılan XRD ve XRFsitemlerinin çok geniş bir yelpazesini içermektedir.

Ürünlere Git

Stratejik bir iş ortağı olan SUEZ, mevcut en kapsamlı kimyasal ve ekipman setleri ve hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerinin su kaynaklarını yönetmelerine, optimize etmelerine; endüstri ve belediyelerde karşılaşılan zorlukların çözümüne yardımcı olur.

Amaçlarının müşterilerinin artan su taleplerini ve nüfus ihtiyaçlarını karşılamalarını, kıtlık sorunlarını üstesinden gelmelerini, çevre yönetimini geliştirmelerini ve düzenleyici gereklilikleri yerine getirmelerini sağlamak olduğunu belirten Suez, maliyetlerini düşürmelerine ve endüstrisinin gelişen taleplerine hazırlanmalarına yardımcı olmak için müşterileriyle  ortaklık kuruyor.

Ürünlere Git

TESCAN bilimsel enstrümanların küresel tedarikçilerinden birisidir. Farklı uygulamalar için taramalı elektron mikroskoplarının tasarım ve imalatında ve sistem çözümlerinde kendi itibarını ve markasını yaratmaktadır.

Firma taramalı elektron mikroskopları, SEM’ler için tamamlayıcı aksesuarlar, ışıklı optik mikroskop aksesuarları vegörüntü işleme, özel vakum odaları ve özel sistemler,tespit/algılamasistemleri, bilimsel donanım ve yazılım geliştirme gibi bilimsel cihazve aletlerin araştırılması, geliştirilmesi ve imalatı üzerine ağırlıkvermek suretiyle faaliyetini sürdürmektedir.

Ürünlere Git

Quantachrome, gözenekli malzemelerin ve tozlarınkarakterizasyonuda kullanılan laboratuar cihazları dizaynında veüretiminde dünya lideridir. 40 yıldır Quantachrome bilim adamları, gözenekli ve toz malzemelerin karakterizasyonuna doğru, kesin ve güvenilir sonuçlara ulaşabilmek için cihaz tasarımı ve ölçümteknikleri konusunda alanlarında devrim niteliğinde çalışmalar yapmaktadırlar. Quantachrome kullanıcılarına tam ve detaylımalzeme karakterizasyonu için yüzey alanı analizörleri, gözenek boyutu analizörleri, yoğunluk analizörleri, kemisorpsiyon analizörlerive susorpsiyon analizörleri sunmaktadır.

Ürünlere Git

Claisse® 1976 yılında ilk otomatik füzyon cihazını ürettiğinden beri ‘’Füzyonda ilk ve En iyi’’ sloganıyla sektöründe anılmaktadır. İlk füzyon tablet üretimi, patentli Claisse® Optimix krozeleri gibi sektörde yaptığı yenilikler ile bu konuda bir marka haline gelmiştir.Çimento, maden, üniversite, jeoloji ve mineoroloji laboratuarları,polimer seramik, cam ve petrol gibi farklı müşteri segmentlerinehitap eden elektrikli ve gazlı eritiş cihazları ile kalite ve yüksek hassasiyetli ekipmanları ile Claisse® ,uzun yıllardır dünyanın farklı bölgelerinde satış ve teknik servis hizmetini başarıyla vermektedir.

Ürünlere Git

1964 yılından bu yana, Texwipe kirlenme kontrolü sektöründe yeniliğin öncüsü olmuştur ve on yıllardır yaptığı yatırımlar sektörün büyümesini sağlamıştır. Firma, temiz odalar, üretim tesisleri ve biyo teknoloji laboratuvarlarındaki yüzey kirleticiler ve mikroplarla ilgili sorunlara çözüm üretmektedir. Tüy bırakmayan temiz oda silecekleri, temiz bezler, steril ürünler, yapışkan paspaslar ve daha fazlasını içeren kirlenme kontrolü ve kritik temizlik ürünlerinde bir dünya lideridir. Havacılık, otomotiv, biyo teknoloji, gıda işleme, veri depolama, tıbbi cihaz, ilaç, telekomünikasyon ve kritik üretim ortamları gerektiren diğer sanayi kolları için kirlenme kontrol ürünleri ve işlem malzemeleri sunmaktadır.

Ürünlere Git

TMI Group; materyallerin kalitesini ölçmek için laboratuvar test çözümleri ve birçok endüstri için tüketim ürünleri sağlayan global birorganizasyondur. Lako Tool, Messmer Büchel, Fibro System AB, Brustio ve Adamel Lhomargy firmalarını bünyesinde bulunduran TMIGroup; kağıt, karton, plastik, ambalaj, tekstil, mürekkep vb. birçokalanda; çekme, kopma, yırtılma, hava-su geçirgenliği, kalınlık, sürtünme vb. gibi onlarca farklı fiziksel test yapabilen cihazlarınüretimini yapmaktadır.

Ürünlere Git

© 2017 Atomika Teknik, Her hakkı saklıdır. Vebarocco

Kayıt OlŞifremi Unuttum

Kullanıcı Paneli


MENÜ