Ankara (+90) 312 219 22 00
İstanbul (+90) 216 456 00 55
bilgi@atomikateknik.com

TEMSİLCİLİKLER

Malvern Panalytical teknolojileri; verimliliği en üst düzeye çıkarmak, daha kaliteli ürünler geliştirmek ve daha hızlı pazara sunma ile ilgili zorlukları çözmek için bilim adamları ve mühendisler tarafından çok çeşitli endüstri ve kuruluşlarda kullanılmaktadır. Odak noktası, verimliliği artırmak ve malzemelerin kimyasal, fiziksel ve yapısal analizi yoluyla somut ekonomik etki sağlamak için yenilikçi, müşteri odaklı çözümler ve hizmetler yaratmaktır.
Malvern Instruments Limited ve PANalytical B.V.’nin birleşmesiyle kurulan Malvern Panalytical’ın hem Almelo (Hollanda) hem de Malvern (İngiltere) ‘de genel merkezi vardır ve dünya çapında 2,000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Dünya genelindeki uygulama laboratuarları ve güçlü bir distribütör ağı tarafından desteklenen global bir satış ve hizmet varlığı, rakipsiz müşteri desteği seviyeleri sağlar.

Ürünlere Git

Stratejik bir iş ortağı olan SUEZ, mevcut en kapsamlı kimyasal ve ekipman setleri ve hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerinin su kaynaklarını yönetmelerine, optimize etmelerine; endüstri ve belediyelerde karşılaşılan zorlukların çözümüne yardımcı olur.

Amaçlarının müşterilerinin artan su taleplerini ve nüfus ihtiyaçlarını karşılamalarını, kıtlık sorunlarını üstesinden gelmelerini, çevre yönetimini geliştirmelerini ve düzenleyici gereklilikleri yerine getirmelerini sağlamak olduğunu belirten Suez, maliyetlerini düşürmelerine ve endüstrisinin gelişen taleplerine hazırlanmalarına yardımcı olmak için müşterileriyle  ortaklık kuruyor.

Ürünlere Git

TESCAN bilimsel enstrümanların küresel tedarikçilerinden birisidir. Farklı uygulamalar için taramalı elektron mikroskoplarının tasarım ve imalatında ve sistem çözümlerinde kendi itibarını ve markasını yaratmaktadır.

Firma taramalı elektron mikroskopları, SEM’ler için tamamlayıcı aksesuarlar, ışıklı optik mikroskop aksesuarları vegörüntü işleme, özel vakum odaları ve özel sistemler,tespit/algılamasistemleri, bilimsel donanım ve yazılım geliştirme gibi bilimsel cihazve aletlerin araştırılması, geliştirilmesi ve imalatı üzerine ağırlıkvermek suretiyle faaliyetini sürdürmektedir.

Ürünlere Git

Claisse® 1976 yılında ilk otomatik füzyon cihazını ürettiğinden beri ‘’Füzyonda ilk ve En iyi’’ sloganıyla sektöründe anılmaktadır. İlk füzyon tablet üretimi, patentli Claisse® Optimix krozeleri gibi sektörde yaptığı yenilikler ile bu konuda bir marka haline gelmiştir.Çimento, maden, üniversite, jeoloji ve mineoroloji laboratuarları,polimer seramik, cam ve petrol gibi farklı müşteri segmentlerinehitap eden elektrikli ve gazlı eritiş cihazları ile kalite ve yüksek hassasiyetli ekipmanları ile Claisse® ,uzun yıllardır dünyanın farklı bölgelerinde satış ve teknik servis hizmetini başarıyla vermektedir.

Ürünlere Git

1964 yılından bu yana, Texwipe kirlenme kontrolü sektöründe yeniliğin öncüsü olmuştur ve on yıllardır yaptığı yatırımlar sektörün büyümesini sağlamıştır. Firma, temiz odalar, üretim tesisleri ve biyo teknoloji laboratuvarlarındaki yüzey kirleticiler ve mikroplarla ilgili sorunlara çözüm üretmektedir. Tüy bırakmayan temiz oda silecekleri, temiz bezler, steril ürünler, yapışkan paspaslar ve daha fazlasını içeren kirlenme kontrolü ve kritik temizlik ürünlerinde bir dünya lideridir. Havacılık, otomotiv, biyo teknoloji, gıda işleme, veri depolama, tıbbi cihaz, ilaç, telekomünikasyon ve kritik üretim ortamları gerektiren diğer sanayi kolları için kirlenme kontrol ürünleri ve işlem malzemeleri sunmaktadır.

Ürünlere Git

TMI Group; materyallerin kalitesini ölçmek için laboratuvar test çözümleri ve birçok endüstri için tüketim ürünleri sağlayan global birorganizasyondur. Lako Tool, Messmer Büchel, Fibro System AB, Brustio ve Adamel Lhomargy firmalarını bünyesinde bulunduran TMIGroup; kağıt, karton, plastik, ambalaj, tekstil, mürekkep vb. birçokalanda; çekme, kopma, yırtılma, hava-su geçirgenliği, kalınlık, sürtünme vb. gibi onlarca farklı fiziksel test yapabilen cihazlarınüretimini yapmaktadır.

Ürünlere Git

© 2017 Atomika Teknik, Her hakkı saklıdır. Vebarocco

Kayıt OlŞifremi Unuttum

Kullanıcı Paneli


MENÜ