‘Bir uzmana sorun!’ serimizin bu bölümünde Epsilon 4 ED-XRF spektrometresinde Malvern Panalytical’ın Omnian yazılım paketini kullanarak yarı kantitatif analizini tartışacağız. Bu webinar sonunda hangi numuneyi kullanırsanız kullanın Omnian’dan olabilecek en iyi sonucu alabileceksiniz. Spectra’yı nasıl optimize edebileceğinizi, proses parametrelerini nasıl ayarlamanız gerektiğini ve ekstra standart ekleyerek nasıl daha keskin sonuçlar alabileceğinizi göstereceğiz.

Webinar boyunca sorularınızı dile getirebilir veya askanexpert@malvernpanalytical.com mail adresine mail atabilirsiniz. (Webinar sunumuna dahil edilmesini istediğiniz verileri ve soruları 10 gün öncesine kadar iletebilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde soru-cevap yapılacaktır.) 

Daha fazla bilgi: Bu webinar devam etmekte olan ‘Bir uzmana sorun’ webinar serimize dahildir.

Canlı webinarlar analitik metotlarını keskinleştirmek, bilgi birikimini artırmak ya da verilerini daha iyi hale getirmek isteyen öğrenciler, araştırmacılar, profesörler ve benzeri çalışma grubundan insanlara yönelik yapılmaktadır.

Geniş çaplı malzeme analizi hakkında bilgi sağlayacak ve sık sorulan sorularınızı cevaplayacağız. Başka bir değişle; malzeme bilimi araştırmanızı ve mühendislik bilginizi geliştirmek için en iyi yol bu!

 

Kimler katılmalı?

  • Bizim sunduğumuz analitik çözümler ile malzeme bilimi araştırmalarını ve mühendislik bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenciler, araştırmacılar veya profesörler.

Ne öğreneceksiniz?

  • Spectra’yı nasıl optimize edersiniz.
  • Proses parametrelerini en iyi nasıl ayarlayabiliriz.
  • Tag kullanımı.

Date:
17/02/2022
Time:
-
Ülke:
United Kingdom
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol