Bu web seminerinde, en iyi uygulama prosedürlerini ele alacağız ve HighScore ile birden fazla XRD verisini analiz ederken zamandan nasıl tasarruf edilebileceğine dair ipuçlarımızı paylaşacağız.

Web semineri, verimli veri görüntüleme, ham veri ve veri kümeleri, tahmine dayalı regresyon (PLSR) modelinin nasıl oluşturulacağı, Smart Batches kullanarak görevlerin verimli bir şekilde otomatikleştirilmesi ve günlük çalışmalarda çok fazla zaman kazandırabilecek bazı kullanışlı kısa yolların tartışılması konularını kapsayacaktır.

Numune hazırlama, deneme oluşturma veya analiz gerçekleştirme hakkında sorularınız varsa, sormaktan çekinmeyin. Bu konularda ihtiyacınız olan bilgileri size aktaracağız. Ölçümlerinizi hızlı ve toplu biçimde düzenlemek, sonuçlarınızın kalitesini kontrol etmek veya verilerinizi en iyi biçimde sunmak, bu konularda öğrenecek daha çok şey var!

Daha fazla bilgi:

Malzeme analiz bilgilerini kapsamlı bir biçimde ele alacağız ve en sık sorulan sorularınızı yanıtlayacağız. Başka bir deyişle, malzeme bilimi araştırmalarınızı ve mühendislik bilginizi geliştirmenin son derece verimli bir yolu olacak.
 
Kimler katılmalı?
  • Veri analizi yapan herhangi bir araştırmacı veya endüstriyel XRD kullanıcısı
Ne öğreneceksiniz?
  • HighScore'da birden fazla taramayı verimli şekilde analiz etme
  • Clustering’in (Kümeleme özelliği), analizdeki büyük resmi elde etmeye katkısı
  • Smart Batches nasıl kurulur ve ne işe yarar?

Date:
23/06/2022
Time:
-
Ülke:
Canada
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol