İşleyişe dair yakından bilgi edinin

 

Çevresel etkilere karşı artan ilgi madencilik topluluğunu operasyonel verimliliklerini artırmaya itiyor. Madencilik şirketleri işledikleri cevherlerin elemental bileşimlerine hakim olarak su, enerji ve kimyasallar gibi değerli kaynakların kullanımını daha iyi uyarlayabilirler. Analizi merkezi bir laboratuvardan akış altındaki bölgeye ve hatta çevrimiçi bir prosese almak veri frekansını ve bununla birlikte cevherlerdeki varyasyona uyum seviyesini artıracaktır.

 

Epsilon Xflow sıvı bazlı işlemlerde sıvıların elemental bileşimi hakkında bilgi veren çevrimiçi bir analizördür. Sistem proses sırasında XRF sayesinde önemli elementlerin ölçümünü sağlar ve bu verileri doğrudan proses kontrole aktarır. Epsilon Xflow madencilik endüstrisindeki hidrometalurji, filtreleme, elektrokaplama ve atık su süreçlerinde değerli bilgiler sağlar.

 

Bu webinarda bir stüdyo içerisinde Epsilon Xflow ve yapabilecekleri gösterilecektir. Canlı etkinlik sırasında ölçüm yetenekleri ve bakım prosedürlerini göstererek sizlere daha iyi bir fikir verilmesini sağlayacağız. 

 

Ölçüm tipiElemental analiz 

  

Kimler katılmalı?

Solüsyon bazlı üretimlerini optimize etmek için daha iyi bilgi edinmek isteyen ve daha temiz bir gelecekte çalışmak isteyen herkes.

 

Neler öğreneceksiniz?

Proses halinde çevrimiçi ölçüm yapabilmeyi öğreneceksiniz.

 

Çevrimiçi XRF’in neler yapabileceğini öğreneceksiniz.

 

Epsilon Xflow’un neler yapabileceğini öğreneceksiniz.


Date:
07/10/2021
Time:
-
Ülke:
Canada
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol