İlaç molekülleri giderek daha karmaşık hale geldikçe, katı form karakterizasyonu, ilaç geliştirme bilim adamlarına yeni farmasötik ürünlerin geliştirilmesini hızlandırmak için ihtiyaç duydukları içgörüleri sağlayabilir.

Bu üç bölümlük web semineri dizisinde, Netzsch ve Malvern Panalytical'dan uzmanlar, size aktif farmasötik bileşen (API) aday seçim sürecini daha verimli hale getiren analitik teknikleri göstermek için gerçek hayattan vaka çalışmalarını kullanacak.

Üç bölümlük serimizin son etkinliği, amorf malzemelerin karakterizasyonuna odaklanıyor. Bu tür aktif farmasötik bileşen (API) formları, geliştirilmiş çözünürlüklerinden dolayı artan bir ilgi görmektedir. Bununla birlikte, güvenilir bir ilaç ürününün (yeterli raf ömrüne sahip) gerçekleştirilebilmesini sağlamak için stabilite davranışlarını tam olarak anlamak hayati önem taşımaktadır.

Bu durumda yapısal, termal ve morfolojik analizleri içeren çok teknikli bir yaklaşım benimsenmelidir. Uzmanlarımız, bu tür malzeme karakterizasyonunun avantajını gösteren vaka çalışmaları sunacak.

Endüstri: İlaç

Ne öğreneceksiniz?

• Amorf malzemeler hakkındaki anlayışınızı genişletin

• Amorf malzemelerin stabilitesini izleme hakkında bilgi edinin

• API parçacıklarının boyut ve şeklinin katı form geçişinin etkisi hakkında bilgi edinin

 

Kimler katılmalı?

• API geliştirme sürecine dahil olan herkes

• Stabilite değerlendirmesi yapan herkes

• Farmasötik formülasyonlar geliştiren herkes


Date:
17/11/2021
Time:
-
Ülke:
United Kingdom
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol