Uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada başarıyla kullanılmış olan Mastersizer 2000 Partikül Boyut Analiz cihazının üretimi, 31 Nisan 2022 itibarıyla sona erecektir.

Mastersizer 2000 kullanıcısıysanız, yükseltmenizi planlamak ve yöntem transfer faaliyetlerinizi korumak için şimdi harekete geçmeniz gerekir. Bu, Mastersizer 2000 için onaylanmış yöntemleri doğrulamak ve Mastersizer 3000'e transferini planlamak için harika bir fırsattır. Doğrulama sırasında, lazer kırınımı ve mikroskop incelemesi kullanılarak elde edilen sonuçlar arasındaki korelasyonun değerlendirilmesi esastır. Metot transferini takiben, aynı parametrelerle sürecin tamamlanıp tamamlanmayacağını veya herhangi bir değişiklik yapılması gerekip gerekmediğini değerlendirmelisiniz. Elbette, aktarım sırasında yöntemin ayarlanması, düzenleyici makamlar için uygun gerekçelendirmeyi gerektirir ve doğru bir şekilde rapor edilmelidir. 

 

Bu web seminerinde, farmasötik endüstrisinde çalışan bir araştırmacı olan konuk sunucu Maria Sobusiak, ticari aktif farmasötik bileşenler (API'ler) için partikül boyutlandırma yöntemi transferi deneyimini paylaşacak. Bu, yöntem transferi sırasında uygun bir eylem planına ulaşmak ve düzenleyicilere önemli ölçüde gerekçelendirilmiş varyasyonları ilerletmek için pratik kullanımdaki teknik ve yönergelerin teorisini kapsayacaktır. 

Kimler Katılmalı? 

  • Yöntem transferleri üzerinde çalışan araştırmacılar 

  • Regüle ortamda yöntem değişikliklerinden sorumlu uzmanlar 

Ne Öğreneceksin? 

  • Yönteminizi nasıl aktaracağınızı ve değişiklikleri uygun şekilde nasıl rapor edeceğinizi öğrenin 

  • Yönteminizi uygun bir şekilde doğrulamak için hangi alanların özel dikkat gerektirdiğini anlayın 

  • Validasyonun ne zaman gerekli olduğunu ve en iyi uygulamanın nasıl uygulanacağını anlayın 

  • Parametre değişikliklerini düzenleyici makamlara nasıl bildireceğinizi öğrenin 

 


Date:
24/11/2021
Time:
13.00 - 14.00
Ülke:
United Kingdom
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol